PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31780}

Cal do szczęścia

Hedwig and the Angry Inch
7,6 1 805
ocen
7,6 10 1 1805
6,9 10
ocen krytyków
Cal do szczęścia
powrót do forum filmu Cal do szczęścia

I ja się dołączę do chóru chwalącego Hedwiga (Hedwigę?).
Nie dość, że film jako taki wciąga (mam na myśli fabułę), to w dodatku soundtrack... Po prostu świetny! Piosenki, które uwielbiasz już po jednokrotnym wysłuchaniu (uwierz prawdziwemu "inż. Mamoniowi", któremu bardzo rzadko zdarza się taka sytuacja :).
Jednak nie polecam tego filmu zwolennikom LPR, PiS i Rodzinie pewnego Radia (prawicowym fanatykom), ponieważ w Hedwigu są "same pedały i zboczeńce tylko". Obejrzyjcie lepiej Anię Shirley - tam przynajmniej wszyscy są straight :)
Naprawdę dobre Kino, a jeżeli ktoś jest absolutnym fanem glamu, zakochał się w Velvet Goldmine i takich tam różnych :), to na pewno się nie rozczaruje.

ocenił(a) film na 10
al_von_schaffenberg

dobrze powiedziane jesli chodzi o zwolenikow ;]
Nie pamietam kiedy pierwszy raz ogladalam ten film ..przez dwa dni chodzilam jak w jakims transie...uwielbiam go ....szkoda ze nigdzie nie mozna zdobyc tego filmu :(.....
A jesli chodzi o soundtrack to to jest cudowny az mi brak słów
Jak najbardziej polecam ten film ........kazdemu kto chociaz troche jest wrazliwy

ocenił(a) film na 10
al_von_schaffenberg

hmmm...generalizowanie jest takie nie fair :] nie kazdy zwolennik pis jest any geyowski...
a film jest genialny...jestem szczesliwym posiadaczem hehe :]

sai1

Przepraszam, ale kto jako prezydent Pewnego Miasta na Pewną Paradę się nie zgodził? Kto jest prawicowy i sympatyzował z prawicą totalną?
I chyba liberalizm w stylu pro-gejowa kłóci się z powyższym...

Drogi Użytkowniku niniejszego serwisu, przeczytaj:
"Popieram PiS i lubię gejów".

Przecież to niedorzeczne!


:)

ocenił(a) film na 8
al_von_schaffenberg

Mnie ten film jakoś szczegolnie nie zachwycił. To znaczy, podobał mi się, ale spodziewałam się czagos więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones