PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=879}

Nie czas na łzy

Boys Don't Cry
7,5 30 449
ocen
7,5 10 1 30449
7,2 6
ocen krytyków
Nie czas na łzy
powrót do forum filmu Nie czas na łzy

Brak mi słów...

ocenił(a) film na 10

Brak mi słów... Ten film był niesamowity, aczkolwiek bardzo smutny. Świetnie pokazuje dyskryminację, obrzydzenie i odrzucenie osób homo i transseksualnych... Tak nie powinno być.

ocenił(a) film na 9
Aksnilgam

Właśnie skończyłam go oglądać. Rozpłakałam się i ciągle mam ochotę tym dwóm ch***m zrobić to samo. No ale jeden będzie siedział do zasranej śmierci, drugiego pykneli.
I tak, tak nie powinno być.

ocenił(a) film na 10
foxmulder

Zgodzę się... Mam przyjaciółkę, która jest lesbijką i mój naj naj najlepszy przyjaciel jest gejem... Kiedy oglądałam ten film pomyślałam, że przecież coś takiego może się stać każdej takiej osobie... im też... W tym momencie równiez się popłakałam... Wiadomo, to tylko film, ale nawet w filmie takie okrucieństwa nie są mi obojętne...
Myślę, że pewnych osób ten film nauczył by byc choć troche bardziej tolerancyjnym i, że powinno się go puszczać w liceum, jeżeli nie w gimnazjum...

ocenił(a) film na 8
Aksnilgam

Zapominasz, że to film na faktach. Po za tym główny bohater nie był lesbijką tylko osobą transseksualną.

Aksnilgam

właśnie. twój kumpel gej nie będzie przebierał się za laskę i wyrywał kolesi bo jest facetem, to samo idzie z lesbijką, lesbijka jest kobietą o tożsamości płciowej kobiety, którą pociąga kobiecość. nie ma to nic wspolnego ze zmianapłci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones