PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=879}

Nie czas na łzy

Boys Don't Cry
7,5 30 449
ocen
7,5 10 1 30449
7,2 6
ocen krytyków
Nie czas na łzy
powrót do forum filmu Nie czas na łzy

jakby poszperać trochę na temat Teeny Brandon, to można się dowiedzieć, że np. Teena była w kontakcie z matką o której w filmie nie ma mowy. I po ukazaniu się filmu, matka Teeny wniosła pozew przeciwko producentom za przekręcenie faktów i przedstawienie córki w nieco innym świetle. Np. nie pokazano dlaczego Teena miała kryzys tożsamości - a dlatego, że była molestowana przez faceta kiedy była dzieckiem i potem postanowiła się zachowywać jak facet, żeby już zaden typek jej nie dotknął. Poza tym w filmie w scenie śmierci Teeny pokazano, że poza nią zginęła jeszcze jedna osoba, a w rzeczywistości zgineły jeszcze dwie. No i troszkę skopali wizerunek Lany, autentyczna Lana miała za złe producentom, że pokazali ją od takiej "leniwej" strony, że niby ona tylko się szlajała i nic nie robiła, a tak nie było. Poza tym pokazano, że Lana zasnęła nad martwą Teeną, a w rzeczywistości Lana od razu poleciała na policję. I tak dalej i tak dalej.. dużo by mówić, zresztą sami sobie poczytajcie :) W każdym razie ciekawa historia, szkoda, że ta dziewczyna doznała tyle krzywdy tylko za to, że chciała odnaleźć siebie...

ocenił(a) film na 10
Moni

Prawie każdy film oparty na faktach, trochę mija się z prawdą... Fakt, szkoda... Nie rozumiem dlaczego ludzie są tacy nietolerancyjni... Myślę, że film mimo to jest dobry... Nawet mojej koleżance, która zawsze śmiała się z takich rzeczy dał wiele do myślenia,a mnie to już tym bardziej... Kiedy pomyśle, że kogoś mogła spotkać tak okropna historia, to... hm... już sama nie wiem...:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones