PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=879}

Nie czas na łzy

Boys Don't Cry
7,5 30 449
ocen
7,5 10 1 30449
7,2 6
ocen krytyków
Nie czas na łzy
powrót do forum filmu Nie czas na łzy

drugiego takiego byc nie moze,jest jedyny w swoim rodzaju, ale moze cos w podobnym klimacie? nie chodzi mi tylko o watek transsexualizmu ale o film ktory rozwali mnie emocjonalnie jak ten!

ocenił(a) film na 7
tatanka25

Wątek transseksualizmu występuje też w Tomboyu, klimatem też mi się trochę kojarzył. Może Ci się spodobać.

ocenił(a) film na 8
tatanka25

Podobny motyw wydaje mi się, że można by odnaleźć w filmie Monster.
No i za główną rolę też poleciał Oscar. Ja właśnie skończyłem oglądać Monster'a i automatycznie po zakończeniu przypomniał mi się właśnie ten film, choć oglądałem go parę lat temu.

ocenił(a) film na 8
tatanka25

Transamerica. Felicity Huffman wspięła się na wyżyny aktorstwa, otrzymała nominację do Oscara którego zgarnęła Witherspoon. Kobieta zagrała faceta który chce być kobietą. Drugiego takiego filmu nie ma.

ocenił(a) film na 6
tatanka25

Może Śniadanie na Plutonie

ocenił(a) film na 8
tatanka25

Beautiful Boxer

ocenił(a) film na 8
tatanka25

Polecam film Stroszek. Jest nieco ponury ale też ma kontekst osadzony w realiach Ameryki, nie tej z wall street, tej innej ;)

ocenił(a) film na 10
tatanka25

Może nie jakoś super podobny, ale oglądałam wczoraj "Boy A" i przypomniało mi się jakoś z "Nie czas na łzy" - też nieakceptowany przez otoczenie bohater etc.

ocenił(a) film na 8
tatanka25

Ja zaproponowałam bym jeszcze ''Bez skazy'' z de Niro, ''Dom chłopców'' oraz ''Kłopotliwy chłopak''...

ocenił(a) film na 10
tatanka25

W obcej skórze - http://www.filmweb.pl/film/W+obcej+sk%C3%B3rze-2005-260188

ocenił(a) film na 8
tatanka25

"Tomboy" (yup, mylny tytuł)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones