PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=879}

Nie czas na łzy

Boys Don't Cry
7,5 30 449
ocen
7,5 10 1 30449
7,2 6
ocen krytyków
Nie czas na łzy
powrót do forum filmu Nie czas na łzy

wystarczy zagrać faceta będąc kobietą, albo geja, albo jakiegos murzyna walczacego z rasizmem, albo dać sie oszpecić albo zrobić cos innego, taniego pod publiczke zeby dostać oskara, żenada

użytkownik usunięty
BlackShit

Można też rewelacyjnie zagrać w filmie żeby dostać Oscara. Tak jak Hilary Swank.

ocenił(a) film na 5
BlackShit

racja....upolitycznienie kina jak za Stalina

ocenił(a) film na 9
BlackShit

Jaki internet jest banalny. Napisze taki jeden gościu komentarz do filmu i wydaje mu się że jest krytykiem filmowym

Romy

każdy jest w jakiś tam sposób krytykiem

BlackShit

amen!

ocenił(a) film na 10
qmin

każdy ma prawo do jakiejś tam oceny,w sumie...hmm
choć ja się nie zgadzam z blackshit'em
film wyjątkowy,kreacja swank nie do opisania.
jak jesteś taki mądry to sam tak zagraj jak ona.
oscar w 100%zasłuzony.

ocenił(a) film na 5
saskialove

Kiepski, co by nie było argument - nikt tu nie jest aktorem, żeby samemu odgrywał. Swank zagrał b. dobrze, ale nie jest kwestią poziom jej gry, tylko wydźwięk i cel filmu.

ocenił(a) film na 10
BlackShit

NIECH CIE BÓG SKARZE ZA TEN POST. Tyle.

CityOnilne

NIECH CI BÓG PODARUJE W KOŃCU MÓZG. Tyle.

ocenił(a) film na 9
BlackShit

Hilary była MISTRZOWSKA...

ocenił(a) film na 8
BlackShit

...idąc tropem twego komentarza...to życie jest banalne...ale nie zgadzam się,życie pisze scenariusze i żaden z nich nie jest banalny,bo dotyczą tragedii...niestety najczęściej :-( Banalne ą "Piła" (nie oglądałam ani jednego odcinka,ale wiem że to banał...) lub..."Oszukać przeznaczenie"...bo banałem jest rozpruwanie flaków dla rozrywki lub dla przyjemności "odruchu wymiotnego"....

ocenił(a) film na 7
BlackShit

Czyli większość Oscarów jest wobec tego dawna za nic? Nie chodzi o umiejętności aktorskie tylko o charakteryzacje? Czasami najlepszy 'makijaż' nie wystarczy żeby dobrze stworzyć daną postać. Filmy powstają na bazie różnych tematów więc wymienianie przez Ciebie różnych aspektów, które tworzą scenariusz są śmieszne.

ocenił(a) film na 8
BlackShit

W ogóle zrozumiałeś o czym jest ten film? Spójrz na rok powstania i weź pod uwagę, że jest biograficzny...
Poza tym przypominam, że nie w każdym kraju postrzeganie transów się zmieniło. Banalne i idiotyczne to jest ocenianie wszystkich gatunków filmów pod tym samym kątem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones